Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Canon i-Sensys MF742CDW, laser color, A4, Wi-Fi, Retea, 27 ppm, Duplex, ADF (Alb/Negru)

Număr anunț
DA26364822
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
AKTUAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 13732407)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.679,34 RON
Valoare atribuită
1.679,34 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.679,34 RON

din 1.679,34 RON estimat