Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE, SACI : SACI MENAJ 35L 50/set SUPER REZISTENTI ....... 8.003 LEI = 2SET, SACI MENAJ 60L 10/set SUPER REZISTENTI ...... 3.35 LEI = 2SET

Număr anunț
DA26353358
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
465,84 RON
Valoare atribuită
465,84 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

465,84 RON

din 465,84 RON estimat