Atribuită Cumpărare directă

POMPA ULEI VOLVO 1 -2084,03 GARNITURA POMPA ULEI 1 -241,18 SILICON GARNITURI 2 -29,41 FILTRU MOTORINA 1 -226,05 PREFILTRU MOTORINA 1 -96,64 SET SEGMENTI MOTOR 4 -210,08 PISTON MOTOR 2 -714,29 SIMERING MOTOR 2 -273,11 ULEI HIDRAULIC 20 L 3 -243,70 ULEI MOTOR 15W40 20 L 1 -294,12

Număr anunț
DA26366788
Autoritate contractantă
COMUNA CĂLĂRAȘI, JUDEȚUL BOTOȘANI (CUI 3373454)
Furnizor / câștigător
3 ASI SRL (CUI 14553140)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.547,06 RON
Valoare atribuită
6.547,06 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.547,06 RON

din 6.547,06 RON estimat