Atribuită
Cumpărare directă
Datorita contextului epidemiologic generat de pandemia de Sars Cov-2, UAT Oras Pucioasa trebuie sa securizeze intrarile principale in sediul UAT. In acest sens se doreste instalarea si configurarea echipamentelor voce ghiseu si automatizarea principalelor usi de acces, in sediul UAT.
- Număr anunț
- DA26382969
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.125,21 RON
- Valoare atribuită
- 12.125,21 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.