Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere servicii sonorizare pentru ORT in data de 23 septembrie 2020 in curtea Universitatii Nationale de Muzica Bucuresti -in cadrul Turneului National Aniversar - UCMR - 100 ani.

Număr anunț
DA26357763
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
LANTO COMMUNICATION SRL (CUI 28402890)
Cod CPV
79952000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.300 RON
Valoare atribuită
14.300 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.300 RON

din 14.300 RON estimat