Atribuită Cumpărare directă

DISC DE DEBITARE A46 TZ 180*1.6 DISC DE DEBITARE A660 R 125*1 DISC DE DEBITARE A946 230*1.9 KLINGSPOR

Număr anunț
DA26371591
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI 2490570)
Furnizor / câștigător
HEXAGON OA SRL (CUI 29010568)
Cod CPV
14810000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.097,65 RON
Valoare atribuită
1.097,65 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.097,65 RON

din 1.097,65 RON estimat