Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier pentru obiectivul "INFIINTARE CENTRU DE ZI PENTRU PERSOANE VARSTNICE, IN ORASUL DARMANESTI, JUDETUL BACAU

Număr anunț
DA26361006
Autoritate contractantă
ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI) (CUI 4352921)
Furnizor / câștigător
EXVIMCONS SRL (CUI 37094438)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat