Atribuită
Cumpărare directă
1. Cartus Toshiba 2006 - 2 buc la 261 ron 2. Cartus Canon 6040 LBP compatibil - 6 buc la 85 ron/buc = 510 ron 3. UPS 1500VA IPS - 1 buc la 547 ron = 547 ron 4. Cartus compatibil Samsung M2070 - 3 buc la 145 ron/buc = 435 ron 5. Cartus compatibil Brother 8k pagini - 10 buc la 145 ron = 1450 ron 6. Interventii tehnice pentru depanare echipamente birou - 4 buc la 30 ron/buc = 120 ron 7. Cartus Samsung M2675F - 1 buc la 145 ron = 145 ron 8. Drum unit Samsung M2675F - 1 buc la 145 ron = 145 ron 9. Resoftare Samsugn M2070 pentru eliminare cipuri cartus - 1 buc la 150 ron 10. Cartus Epson Aculaser M2000 - 180
- Număr anunț
- DA26358588
- Autoritate contractantă
- COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
- Furnizor / câștigător
- S.C. TEHNOPRODUCT CIODIGITAL GAM SRL-D (CUI 35194317)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.204 RON
- Valoare atribuită
- 4.204 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.