Atribuită
Cumpărare directă
Materiale de informare si promovare-FDI-2020-0652: 1. Blocnotes A4 personalizat =1500 buc Suport coperta: hartie 350g/mp, plastifiat lucios; Personalizare policromie coperta 1 si 4; Suport interior: hartie 80g/mp; Interior tiparit la o culoare; Interior: 50 de file; Finisaje: prindere cu spira pe latura mare; 2. Breloc antistres personalizat= 1500buc Breloc personalizat: in forma de minge; Dimensiune: diametru de 4 cm; Culoare: galben sau albastru; Personalizare : tampografie, o culoare, o pozitie.
- Număr anunț
- DA26359805
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.160 RON
- Valoare atribuită
- 11.160 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.