Atribuită Cumpărare directă

Pachetul Contine: 1) Aspersor PGPADJ (PGPADJ)- 6buc x42.63 RON+ TVA/BUC 2) Cutie vana dreptunghiulara standard medie (VBA02674)- 1buc x73.50 RON+ TVA/BUC 3) Electrovana Jar Top Fi 1’’ cu solenoid 9V (PGV100JTGBDC)- 2buc x114.91 RON+ TVA/BUC 4) Controller cu baterie 9V 4 zone(NODE400)- 1buc x309.38 RON+ TVA/BUC 5) Aspersor PROS-04 (PROS-04)- 1buc x7.67 RON+ TVA/BUC 6) Duza 17A (17A)- 1buc x4.57 RON+ TVA/BUC 7) Furtun flexibil Hunter, rola 30m (SP100)- 1buc x119.37 RON+ TVA/BUC 8) Sa bransament 25x1/2 (SA25x1/2)- 10buc x2.08 RON+ TVA/BUC 9) Cot SBE1/2 (SBE050)- 10buc x0.73 RON+ TVA/BUC 10) Cot SBE3/4 (SBE075)- 10buc x0.73 RON+ TVA/BUC 11) Banda Teflon mare (TEFL)- 2buc x11.18 RON+ TVA/BUC 12) Robinet cu bila metalica FI- FI ¾’’ (ROBINET FI3/4)- 2buc x20.83 RON+ TVA/BUC 13) Teu 1’’ Rainbird FI-FI-FE (MTT-100)- 2buc x9.10 RON+ TVA/BUC 14) Teu egal compresiune D25 (TEU25)- 3buc x5.45 RON+ TVA/BUC 15) Capac compresiune D25 (CAPAC25)-4buc x2.36 RON+ TVA/BUC 16) Record compresiune FE 25x1 (RAC FE25x1)- 5buc x2.18 RON+ TVA/BUC 17) Racord compresiune FE 25x3/4 (RAC FE25x3/4)- 4buc x2.18 RON+ TVA/BUC 18) Teu compresiune FE 25x1 (TEU FE25x1)- 2buc x4.52 RON+ TVA/BUC

Număr anunț
DA26383974
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
43323000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.172,16 RON
Valoare atribuită
1.172,16 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.172,16 RON

din 1.172,16 RON estimat