Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hello Hotels in perioada 18-24.10.2020 pentru membrii ORT privind participarea acestora la concertul din data de 23 septembrie 2020 din curtea Universitatii Nationale de Muzica Bucuresti in cadrul Turneului National Aniversar UCMR - 100 ani.
- Număr anunț
- DA26365376
- Autoritate contractantă
- Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.228,57 RON
- Valoare atribuită
- 6.228,57 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.