Atribuită
Cumpărare directă
2 bucati Videoproiector PROJECTOR EPSON EB-X41 2 bucati Laptop Dell 15.6'' Vostro 3591 (seria 3000), HD, Procesor Intel Core i3-1005G1 (4M Cache, up to 3.40 GHz), 4GB DDR4, 1TB, GMA UHD, Linux, 3Yr CI 2 bucati Ecran de proiectie PJ SCREEN SOPAR MANUAL SLIM 155*155 2 bucati Gembird CABLU HDMI 1.4, 10m, (T/T), suporta rezolutii 3D TV si 4K UHD, black, "CC-HDMI4-10M' 2 bucati Accesoriu proiector Hama Suport videoproiector de tavan, 118610
- Număr anunț
- DA26384948
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA FRATOSTITA (CUI 17123350)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.839,08 RON
- Valoare atribuită
- 9.839,08 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.