Atribuită Cumpărare directă

Carucior de curatenie profesional Duo Cromat fabricat din metal, cadru metalic, 2 galeti de 25 l (rosie si albastra), storcator din plastic profesional, 4 roti din rulmenti, dimensiuni 71*43*85

Număr anunț
DA26357391
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.215 RON
Valoare atribuită
1.215 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.215 RON

din 1.215 RON estimat