Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID GEL 5L PRODUS CONCENTRAT, SAPUN ANTIBACTERIAN 250ML,SACI MENAJ 60L/10 ULTRAREZISTENTI NEGRI, HARTIE IGIENICA 3 STRATURI, SANO PROSOP DIN HARTIE MONOROLA 200M, 870FOI, 2 STRATURI, ALBA, 100%CELULOZA, LAMINATA, PORTIONATA. HARTIE IGIENICA ONDA 40 ROLE,IGIENIZANT PENTRU MAINI 200ML 70% ALCOOL SI GLICERINA, SANO K600 ANTI MOLII, CLONEX DEZINFECTANT GEL PT MAINI 250ML, DOMESTOS 750ML
- Număr anunț
- DA26366364
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 33711900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 824,05 RON
- Valoare atribuită
- 824,05 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.