Atribuită Cumpărare directă

Microsoft Office 365 Business Standard ,1an , All Lng, licenta electronica. Pachetul trebuie sa contina: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access

Număr anunț
DA26360875
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
48624000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.684,02 RON
Valoare atribuită
1.684,02 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.684,02 RON

din 1.684,02 RON estimat