Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru autoturism OPEL VECTRA, capacitate cilindrica 1796, putere 103 kw, masa maxima 1870, nr. locuri 5, valabilitate 12 luni incepand cu 28.09.2020, prima tarifara , cu decontare directa.

Număr anunț
DA26407999
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,97 RON
Valoare atribuită
461,97 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,97 RON

din 461,97 RON estimat