Atribuită Cumpărare directă

Bioimprimantă INKREDIBLE Standard - Cellink contine: • Sistem pneumatic de microextrudere • 2 capete de imprimare (extrudere pneumatica) • Timp de raspuns cap de imprimare: max 5 ms • Diametru duza: selectabil intre 50 μm – 1540 μm • Volum de imprimare: 130 x 80 x 100 mm. • Precizie de pozitionare: XY: 10 μm; Z: 2.5 μm • Rezolutie straturi: 100 μm • Sistem de reticulare: 405 nm • Domeniul de vascozitate: 0.001 - 250 Pa.S • Tipuri de biocerneluri: hidrogeluri polimerice (colagen, GelMA, polimeri sintetici etc) • Presiune de operare: 700 kPa • Domeniu de setare presiune: 5 - 400 kPa • Sensibilitate: 0.2% F.S. • Repetabilitate: ±1% F.S. • Compresor de aer • Kit biocerneala (seringa cu biocerneala, mixer, reticulant, duze (rosu-2 buc, bleu- 2buc, transparent-2buc), ace- 22 GA, 0.5’’- 2buc) • Kit consumabile(seringi (50ml-1buc, 3 ml-2buc) , cartuse cu piston – 3buc, duze (rosu-10 buc, bleu- 10buc, transparent-10buc), ochelari de protectie-1buc, tuburi cu adaptor-3m, magneti-6 buc) Software pe suport Windows (XP 32 bit/7+) Instalare si training Garantie: 12 luni

Număr anunț
DA26384137
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
30232100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.800 RON
Valoare atribuită
41.800 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.800 RON

din 41.800 RON estimat