Atribuită Cumpărare directă

1 buc Prelungitor cu protectie APC SurgeArrest Essential PM5U-GR, 5 prize, 2 x USB, Alb [PM5U-GR] 1 buc Adaptor wireless AC1300 TP-Link Archer T4U, MU-MIMO, dual band, USB 3.0 [ARCHER T4U] 1 buc Kit tastatura + mouse wireless Logitech MK470, Slim, Negru Grafit [920-009204]

Număr anunț
DA26385598
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,92 RON
Valoare atribuită
373,92 RON
Data publicării
19.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,92 RON

din 373,92 RON estimat