Atribuită
Cumpărare directă
Pahar de plastic 200ml 100buc - 2 Laveta bumbac 3/set -4 Solutie universala Cif Cream 500ml - 10 Tix Bingo 500g - 10 Dispencer servetele tip Z - 1 Racleta geam + coada telescopica -1 Clor 4l Javel -10 Hartie igienica Jumbo 12role/set-1 Prosop hartie Z alba pentru dispencer - 10 Spray mobila Pronto - 12 Domestos 5l - 3 Dezinfectant Asevi Pons -15 Odorizant WC Sanobon-5 Igienol cu pulverizator 750ml -5 Sapun antibacterian Expertto 5l -1 Laveta bumbac 3/set -6 Clor 4l Javel - 10 Hartie igienica Jumbo 12/set-10 Prosop hartie z verde - 10 Spray mobila Pronto-8 Domestos 5l - 4 Asevi 1l -15 Sapun lichid antibacterian Expertto -3 Solutie universala cu pulverizator Mr. Propper -5 Savo antimucegai -2 Manusi nitril 100/cut - 2 Matura pvc - 5 Coada lemn - 3 Galeata cu storcator 15l - 1 Mop bumbac -12 Solutie geamuri 5l Koga-2 Solutie universala Cif profesional -15 Botosei 100/set-2 Prosop hartie 90m -10 Saci menaj 35l -10 Saci menaj 60l -10 Saci menaj 120l -5 Burete vase 10/set-1 Igienol 750ml -10 Igienol 1l -15 Banda adeziva marcare lata -4 Autocolant 80x10cm -4 Autocolant distanta -100 Buline distanta-130 Cos gunoi cu pedala -5 Cos gunoi cu pedala 28l -3
- Număr anunț
- DA26385737
- Autoritate contractantă
- Seminarul Teologic Ortodox "Sf.Cuv.Dionisie Exiguul"Constanta (CUI 29259756)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.641,64 RON
- Valoare atribuită
- 4.641,64 RON
- Data publicării
- 20.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.