Atribuită Cumpărare directă

2018960 BOILER ELECTRIC CHX 15 EU BUC 1,00 275,00 231,09 43,91 3011202 JOLLY FLEX LAVOAR 1"1/4-D 32 J02 BUC 4,00 5,90 19,83 3,77 3031283 RACORD EXTENSIBIL 1’’1/2 DIA. 32/40 8059 BUC 4,00 5,00 16,81 3,19 2013447 RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 L40 PVC BUC 2,00 6,93 11,65 2,21

Număr anunț
DA26365752
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII DOROLT (CUI 17415835)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,38 RON
Valoare atribuită
279,38 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
19.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,38 RON

din 279,38 RON estimat