Atribuită Cumpărare directă

branule 20G 1000buc branule 22g - 500 buc branule-24G - 100bic

Număr anunț
DA26373094
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat