Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): 1. RCA; SERIE SASIU VF1HJD40163156362,1461 CMC,85KW,1933KG,5 LOC ASIGURATOR ALLIANZ TIRIAC SA PRIMA DE ASIGURARE = 614 LEI VALABILITATE 08.10.2020 - 07.10.2021 2. Polita CASCO autoturism DACIA DUSTER VL99PRI SERIE SASIU VF1HJD40163156362,1461 CMC,85KW,1933KG,5 LOC ASIGURATOR ALLIANZ TIRIAC SA PRIMA DE ASIGURARE = 2298 LEI VALABILITATE 17.09.2020 - 16.09.2021
- Număr anunț
- DA26368775
- Autoritate contractantă
- COMUNA TITESTI (CUI 15170186)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.912 RON
- Valoare atribuită
- 2.912 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.