Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Pret Valoare neta JW-LAVETA-R Lavete microfibra ,40x40 cm, 10 buc/set, rosie SET 2 34.50 69.00 JW-LAVETA-AB Lavete microfibra ,40x40 cm, 10 buc/set, albastru SET 2 34.50 69.00 E-2345580 Skinman soft protect FF 20L- dezinfectant pentru igiena mainilor BUC 2 1,056.00 2,112.00 2551 Manusi menaj, latex, Rapido, galbene, 1 pereche/pac, marime L PAC 10 2.27 22.70 JW-LAVETA-V Lavete microfibra ,40x40 cm, 10 buc/set, verde SET 2 34.50 69.00 30850 RAPIDO Profesional, curatare geamuri, 5000g BUC 2 23.02 46.04 E-9042730 Sirafan Speed, dezinfectant rapid pentru suprafete fara clatire, bidon 5l BUC 5 234.74 1,173.70 2544 Manusi menaj, latex, Rapido, galbene, 1 pereche/pac, marime M PAC 10 2.27 22.70 ALCOOL Alcool sanitar 500ml BUC 12 11.25 135.00 JW-LAVETA-G Lavete microfibra ,40x40 cm, 10 buc/set, galbena SET 2 34.50 69.00 R64003 Manusi plastic, PE, masura L, 100buc/pac PAC 10 3.48 34.80 11 59 3,822.94
- Număr anunț
- DA26374384
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Teglas Gabor (CUI 17968592)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39800000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.822,94 RON
- Valoare atribuită
- 3.822,94 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.