Atribuită
Cumpărare directă
(LAC INCOLOR-6BUC,TRAFALET-3BUC,BROASCA INGROPATA-1BUC,PENSULA -1BUC,DILUANT-1BUC,PRIZA ALICATA-4BUC,RACORD FLEXIBIL1/2--7BUC,BURGHIU SDS 18*600-1BUC,SIGURANTA AUTOMATA DIFERENTIATA 16A-2BUC,BANDA ADEZIVA-3BUC,NIPLU1/2''-2BUC,BANDA TEFLON-2BUC,GARNITURI-5BUC)
- Număr anunț
- DA26369155
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Dimitrie Filisanu (CUI 5047047)
- Furnizor / câștigător
- NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605,88 RON
- Valoare atribuită
- 605,88 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.