Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta XEROX B210 up to 30 ppm A4, 600Mhz/256MB, USB-Ethernet-Wireless, up to 1200x1200dpi, duplex, PCL5/65, PSL3, XPS, imprimare mobila, toner initial 1,5k, hartie 251 coli

Număr anunț
DA26378383
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.970 RON
Valoare atribuită
4.970 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.970 RON

din 4.970 RON estimat