Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ TELEVIZOARE ȘI SUPORȚI PERETE: TELEVIZOR 32 INCH = 1 BUC; TELEVIZOR 55 INCH = 1 BUC; SUPORT DE PERETE PENTRU TELEVIZOR = 2 BUC,CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1170446 DIN 16.09.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚII TEHNICE - SITUAŢIE CENTRALIZATOARE PRODUSE ANEXĂ LA NR. 2562369 DIN 10.09.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 18.09.2020 CU NR.FN ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564244 DIN 18.09.2020. PRODUSELE,SUNT NECESARE PENTRU APROVIZIONAREA, CU (OBIECTE DE INVENTAR A CĂROR VALOARE TREBUIE SĂ FIE MAI MICĂ DE 2500,00 LEI CU T.V.A./BUC.), ÎN VEDEREA ASIGURĂRII ÎN BUNE CONDIŢII A MISIUNILOR DE CĂTRE PERSONALUL DE SPECIALITATE AL UNITĂȚII ȘI DOTĂRII CU MIJLOACE SPECIFICE FIIND CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020.
- Număr anunț
- DA26385105
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 32324100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.043 RON
- Valoare atribuită
- 2.043 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.