Atribuită Cumpărare directă

Produse conform ofertei 19019/03.09.2020. produse necesare derularii proiectului Servicii socio-educaționale de prevenire a abandonului familial pentru copiii noștri, proiect co- finanțat din Programul Operațional Capital Uman 2014-2020 achizitia se va finaliza cu un contract de achizitie.

Număr anunț
DA26363301
Autoritate contractantă
DIRECTIA E ASISTENTA SOCIALA PIATRA NEAMT (CUI 34340120)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.751,76 RON
Valoare atribuită
9.751,76 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.751,76 RON

din 9.751,76 RON estimat