Atribuită Cumpărare directă

Baterii alcaline 1.5V AA, 4 buc/set; Pix cu mecanism; Lavete microfibra;Solutie curatare echipamente electronice; Solutie curatare echipamente electronice; Liner 0.7mm; Marker permanent 1-3mm, negru; Registru A4, 100 file, matematica; Creion mecanic 0.5mm; Mine creion 0.5mm; Rola hartie aborbanta; Dosar plastic cu sina si perforatii

Număr anunț
DA26366220
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
MONIKA OFFICE SRL (CUI 21327758)
Cod CPV
42968000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,16 RON
Valoare atribuită
420,16 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,16 RON

din 420,16 RON estimat