Atribuită Cumpărare directă

Nikon D3500 Aparat Foto DSLR DX 24,2 MP Kit AF-P 18-55mm VR Negru cu geanta, card si acum de rezerva

Număr anunț
DA26357949
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.094,92 RON
Valoare atribuită
12.094,92 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.094,92 RON

din 12.094,92 RON estimat