Atribuită Cumpărare directă

MONA ALCOOL SANITAR 70%500ML ,AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII.

Număr anunț
DA26377722
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.472,88 RON
Valoare atribuită
1.472,88 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.472,88 RON

din 1.472,88 RON estimat