Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la fatada sediului Primariaei orasului Simeria si hidroizolatie la fatada fundatii si fantana arteziana din fata institutiei,

Număr anunț
DA26371462
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
PREMIER STONE S.R.L. (CUI 35326698)
Cod CPV
45255400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.132,75 RON
Valoare atribuită
10.132,75 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.132,75 RON

din 10.132,75 RON estimat