Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta privind elaborarea cererii de finanțare POC, conform ofertei

Număr anunț
DA26372873
Autoritate contractantă
COMUNA CHETANI (CUI 5669392)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat