Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse care contine: 3400289 - Ulei AVF60 - 6040-1444 - pret 435 Lei 3400009 - Filtru ulei MS40+ - G1960-80039 - pret 1140 Lei 3400413- Ulei Pompa de vid -6040-1444 - pret 435 Lei 3400009 - Filtru Ulei DS202 - SR03706800 - pret 3185 Lei 3400032 - Garnitura pompa -SR03701824 - pret 400 Lei 3101122 - Ulei pompa vid ICP - 5191-5851 - pret 600 Lei 3400009 - Filtru ulei DS202 - 9499342M002 - pret 890 Lei

Număr anunț
DA26362455
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
09211820-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.520 RON
Valoare atribuită
7.520 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.520 RON

din 7.520 RON estimat