Atribuită Cumpărare directă

Router Wireless Gigabit TP-LINK Archer AX1500 AX10, Dual-band 300 + 1201 Mbps, negru

Număr anunț
DA26394709
Autoritate contractantă
Liceul de Arte Plastice (CUI 12904121)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,32 RON
Valoare atribuită
249,32 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,32 RON

din 249,32 RON estimat