Atribuită Cumpărare directă

AUTORITATEA CONTRACTANTA DORESTE ACHIZITIONAREA UNUI PACHET CU URMATOARELE PRODUSE : DISC TAIERE METAL 125X2,5 2608600394 10 BUC 30,42 7028577 MANUSI RTENI-BS10 MRWTNIBS10 100 PER 327,73 1018949 PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 E6013 (4,5) 1 PAC 66,52 7001197 DISC POLIZAT 125X8-22 11ABACH27E 10 BUC 64,54

Număr anunț
DA26376396
Autoritate contractantă
Orasul Harsova (CUI 7453165)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,21 RON
Valoare atribuită
489,21 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
19.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489,21 RON

din 489,21 RON estimat