Atribuită Cumpărare directă

CONF.DESCRIERE CATALOG

Număr anunț
DA26377058
Autoritate contractantă
COMUNA SCANTEIA (CUI 4506885)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.597,28 RON
Valoare atribuită
1.597,28 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.597,28 RON

din 1.597,28 RON estimat