Atribuită Cumpărare directă

Piese auto tractor: pinion conic punte fata pentru tractor 90 CP - 1 buc si cablu acceleratie de picior 25 CP - 1 buc.

Număr anunț
DA26376074
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
SABIAUTO KIT SRL (CUI 37188338)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.974,78 RON
Valoare atribuită
2.974,78 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.974,78 RON

din 2.974,78 RON estimat