Atribuită
Cumpărare directă
Unitatea Militara 01836 Otopeni, doreste achizitionarea de tonere,- Cartus Lexmark MX/MS 417de 51B2H00 2 buc, - Toner imprimanta K.M. Bizhub C258 A8DA150 2buc Toner imprimanta K.M. BizHub C250i AAV8150 3buc Toner imprimanta K.M. BizHub C250i AAV8250 1buc Toner imprimanta K.M. BizHub C250i AAV8350 1buc Toner imprimanta K.M. BizHub C250i AAV8450 1buc Toner imprimanta cyan OKI C531 dn 44469706 1buc Toner imprimanta cyan OKI C531 dn 44469706 2buc .
- Număr anunț
- DA26382445
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.873,69 RON
- Valoare atribuită
- 3.873,69 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.