Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Dell Inspiron 7791 2-in 1, 17.3-inch FHD (1920 x 1080) Truelife Touch Narrow Border WVA Display, Silver FHD LCD Cover Touch, 10th Generation Intel Core i7-10510U Processor (8MB Cache, up to 4.9 GHz), NVIDIA(R) GeForce(R) MX250 with 2GB GDDR5 graphics memory, 16GB 2x8GB DDR4 2666MHz, Intel Optane Memory H10 32GB with 512GB Solid State Storage, No ODD, Intel Wi-Fi 6 2x2 (Gig+), Wi-Fi 6 Driver, English Backlit Keyboard - Silver, I/O Ports: 1x USB 3.1 Gen 1, 1x Universal audio jack, 1x HDMI 2.0, 1x Thunderbolt(T) 3 with power delivery <(> <<)>(>&<(><<)>)> DisplayPort, 1x SD card reader, Height: 15.9mm -20.6mm, Width: 397.89mm, Depth: 271.13mm, Starting Weight: 2.7kg, 90 Watt AC Adapter, 4-Cell Battery, 68 Whr (Integrated), Windows 10 Pro (64Bit) Multi-Language English, Arabic, French, Turkish, Portuguese, Y2-3 Onsite Hardware Service Extension - proiect sistem de compensare a vibratiilor PTE 15/06/2020
- Număr anunț
- DA26372047
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.250 RON
- Valoare atribuită
- 6.250 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.