Atribuită Cumpărare directă

Drapel Romania exterior, 90x135 arborare lance, poliester Germania = 4buc, drapel NATO exterior, 90x135 arborare lance, poliester Germania = 4buc, drapel UE exterior, 90x135 arborare lance, poliester Germania = 4buc, drapel Romania exterior, 90x135 arborare catarg, poliester Germania = 4buc, drapel NATO exterior, 90x135 arborare catarg, poliester Germania = 4buc, drapel UE exterior, 90x135 arborare catarg, poliester Germania = 4buc, drapel Romania interior, 90x135 arborare lance Matase Duchesse=4 buc, drapel NATO interior, 90x135 arborare lance Matase Duchesse=4 buc, drapel UE interior, 90x135 arborare lance Matase Duchesse=4 buc,

Număr anunț
DA26397789
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0406 Constanta (CUI 4300582)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.061,44 RON
Valoare atribuită
3.061,44 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.061,44 RON

din 3.061,44 RON estimat