Atribuită Cumpărare directă

Pachet truse de diagnosticare HCV test rapid calitativ din ser/ plasma IgE Test rapid Calitativ din sange/ ser/ plasma CRP (Proteina C Reactiva) Trusa Latex. Kit 100 teste - Standard (controale incluse) DDS DIAGNOSTIC

Număr anunț
DA26379114
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,90 RON
Valoare atribuită
238,90 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,90 RON

din 238,90 RON estimat