Atribuită Cumpărare directă

Rama cu capac necarosabila B125 ,din compozit ,incastrata in placa de beton 1000x1000x120

Număr anunț
DA26380229
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
TURNOMEX PHOENIX SRL (CUI 26745972)
Cod CPV
44423750-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.144 RON
Valoare atribuită
6.144 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.144 RON

din 6.144 RON estimat