Atribuită Cumpărare directă

analize laborator-coprobacteriologic pentru 10 ingrijitoare ,medicina muncii pentru 61 persoane si testare psihologica 11 persoane

Număr anunț
DA26382576
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI (CUI 4298008)
Furnizor / câștigător
CLINICA TINEREŢII SRL (CUI 32530072)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.255 RON
Valoare atribuită
2.255 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.255 RON

din 2.255 RON estimat