Atribuită
Cumpărare directă
MBMRCUA0307A Masa reglabila HEXAGON pentru gradinita (1180x1040x460-580mm, blat albastru) 9 250 MBMRCUA0307V Masa reglabila HEXAGON pentru gradinita (1180x1040x460-580mm, blat verde) 9 250 MBMRCUA0307G Masa reglabila HEXAGON pentru gradinita (1180x1040x460-580mm, blat galben) 1 250 MBMRCUA22776 Masa reglabila CERC pentru gradinita (900x900x460-580mm) 2 167
- Număr anunț
- DA26384654
- Autoritate contractantă
- ,,GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,LUMINIȚA,, (CUI 29506147)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39161000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.084 RON
- Valoare atribuită
- 5.084 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.