Atribuită Cumpărare directă

Descriere produs: - format : 125 cm X 93 cm - policromie - laminata Continut produs: partea cartografica Mentiune: dreptul de proprietate intelectuala pentru partea cartografica continuta in harta, nu se transfera achizitorului

Număr anunț
DA26391543
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean Salvamont Hunedoara (CUI 15802142)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
Cod CPV
22114300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat