Atribuită
Cumpărare directă
PROSOP DERULARE CENTRALA 310 TORK 120155 10 buc 21,3 RAMA WC UNIC ALB 40301 10 buc 19,13 PRIMO ACRYLIC PROFESSIONAL 16LT 02.PROF.1 CARMYCO 1 buc 149,87 SURUB PT LEMN CAP INECAT 6X70 ZG PZ3 100.75.02 50 buc 0,22 DIBLU DIN POLIPROPILENA-10.0X50MM 224.44.00 50 buc 0,12 PUNGA BIO 34X40CM 2 buc 0,09
- Număr anunț
- DA26384427
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571,24 RON
- Valoare atribuită
- 571,24 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.