Atribuită
Cumpărare directă
Organizare eveniment: ”Primul pas spre facultate ” desfăşurat în cadrul proiectului CNFIS-FDI-2020-0568, cu titlul: ”Acţiuni suport pentru sporirea accesului la învăţământul superior, reducerea abandonului şi creşterea nivelului de incluziune socială” - Perioada de desfăşurare a evenimentelor: august-decembrie 2020 - Locația evenimentulor: on-line (iar dacă va fi posibil parte dintre acestea se vor desfăşura faţă în faţă) B Achizitie casti cu microfon pentru participantii la activitatile online in vederea realizarii activitatilor propuse A.1. Program de consiliere prin activități de grup pentru studenții din medii defavorizate şi sub-reprezentați Caracteristici tehnice: - Tehnologie cu fir, conectare USB, lungime cablu minim 2m, utilizare: multimedia, frecventa de raspuns: 20-20000Hz, control volum, microfon cu funcţie de anulare a zgomotului, diametru difuzor: 40 mm, impedanţă 32 Ohm PU : 238 lei X 65 buc = 15.470 lei Total: 15.470 lei
- Număr anunț
- DA26384138
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- AVE ACCOMODATION SRL (CUI 30587714)
- Cod CPV
- 32342100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.470 RON
- Valoare atribuită
- 15.470 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.