Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE 15 BUC.SOLUTIE UNIVERSALA PARDOSELI SANO LA 4L/18 BUC.HIPOCLORIT LA 2L/20 BUC. SAPUN LICHID SANO LA 4L/20 BUC. SET SPALAT PE JOS GALEATA +MOP+COADA/19.BUC.CLOR SANO LA 4L/20 BUC. DEZINFECTANT SUPRAFETE SANO LA 4L/30 BUC.DETARTRANT SANO WC LA 750ML.
- Număr anunț
- DA26382582
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA VASILE GOLDIS AL JUDETULUI ARAD (CUI 3861889)
- Furnizor / câștigător
- DIAMANTINO SRL (CUI 4935453)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520,98 RON
- Valoare atribuită
- 2.520,98 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.