Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE DEZINFECTIE La sediul scolii ptr cele 3 corpuri (A+B+C) cu suprafata de 12753.65 mpin data de 28.09.2020 si in data de 25.09.2020 doar in corpul A parter cu suprafata 2632,50 mp

Număr anunț
DA26410589
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 "SFINTII VOIEVOZI (CUI 20715395)
Furnizor / câștigător
DERA-TOXIC 2000 SRL (CUI 13348156)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.319,49 RON
Valoare atribuită
1.319,49 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.319,49 RON

din 1.319,49 RON estimat