Atribuită
Cumpărare directă
1 Banda hartie mascare latime 5cm buc 20 6 2 Chit de rostuit alb kg 30 3,8 3 Baterie stativ lavoar buc 30 22 4 Conector *16X1/2FE buc 5 5 5 Conector *16X1/2FI buc 10 5 6 Dop ZN *1/2FI buc 10 1,3 7 Dop ZN *1/2FE buc 20 1,3 8 Manson wc flexibil *110 buc 20 8,9 9 Racord flexibil 1/2-3/8 buc 10 3,5 10 Racord flexibil 3/8-3/8 buc 10 3,5 11 Set fixare lavoar buc 10 2,5 12 Silicon transparent buc 9 3 13 Sifon flexibil *1-1/4 buc 30 3,4 14 Silicon sanitar buc 3 9 15 Banda izolatoare 20ml buc 10 1,5 16 Bec 60W 220V buc 100 0,88 17 Dulie E27 buc 10 1,2 18 Fisa suko PVC buc 20 1,9 19 Intrerupatoare PT buc 10 3,4 20 Prize duble PT buc 10 4,1 21 Tub neon 18W buc 50 2,3
- Număr anunț
- DA26378604
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Gherla (CUI 4288292)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.780 RON
- Valoare atribuită
- 1.780 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.